Steam Link

1.1.30

Android üzerinde

8.3k

Bu uygulamayı oyla

Android'in resmi Valve uygulaması olan Steam Link ile herhangi bir Android cihazında Steam oyunları oynayın. Bununla birlikte, temel olarak bir akış aracı, bu yüzden uygulamanın çalışması için oyunu çalıştıran bir PC'ye ihtiyacınız olacak.

Steam Link, bilgisayar ekranınızı Android cihazınıza yansıtır, böylece uygulamayı kullanmak için kurulu bir Steam istemcisiyle birlikte bir bilgisayarı eşleştirmeniz, yüksek hızlı WiFi bağlantısı ve mümkünse kablolu internet bağlantısını da bilgisayarınıza eşleştirmeniz gerekir.

Valve kontrol ünitesinin en son ürün yazılımı güncellemesi sayesinde, akıllı telefonunuzdaki bir Steam Controller'ı bir araya getirebilir ve Steam Link'te oyunlar oynamak için kullanabilirsiniz, ancak herhangi bir bluetooth kontrol sistemini kullanabilirsiniz. Fare tıklamaları ekrana dokunarak değiştirilse de, joystick gerektiren oyunlar fiziksel bir denetleyici gerektirir.

En sevdiğiniz steam başlıklarını PC'nizden uzakta, basit bir şekilde adlandırılmış olan Steam Link uygulaması ile oynatabilirsiniz.
Gereksinimler

Android 5.0 ya da üst sürümü gerektirir.

Uptodown X